Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    31.07.2007
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Postów
    11

    Zwiększenie wymagań na instruktora cz 2



    Widze że wielu z was się zemną zgadza co do zbyt małych wymagań zostania (nauczycielem )instruktorem w polsce .Wielu pisze jak to trudno zaliczyc egzamin instruktorski ,z własnego doświadczenia wiem że ten egzamin nie jest wcale trudny i wzasadzie ogranicza sie do podstaw znajomości kodeksu amatorskiego prawa jazdy kat:B.Znajomości na poziomie przeciętnego kierowcy amatora i to łatwośc zadnia jak i małe wymagania co do przyszłego instruktora są jednym z powodów śmiesznych cen za kursy prawa jazdy np;1000zł.I zabawnych stawek 8-10zł za godzinę pracy instruktora, miałem przyjemnośc w mym życiu bycia na wykładach wielu dr.prof. I nie pamiętam żeby ktoś z tych gości prowadził wykład 10 godz ,a są na auli a nie na drodze i nie odpowiadają (głową ) za czyjes życie .Koledzy instruktorzy walczcie o lepsze zarobki i miejcie więcej szacunku dla swej pracy bo praca po 10 godzin non stop to brak profesjonalizmu a w tym wszystkim właśnie o niego chodzi pozdrawiam czekam na wasze opinie ?
    Michał

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    05.12.2006
    Postów
    512


    a po co cz.2? Przecież dyskusja toczy się tutaj
    http://www.naukajazdy.pl/assets/modu...ighlight=#5593

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •