Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
-
02-10-2007, 01:43 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 31.07.2007
- Mieszka w
- Piekary Śląskie
- Postów
- 11
Zwiększenie wymagań na instruktora cz 2
Widze że wielu z was się zemną zgadza co do zbyt małych wymagań zostania (nauczycielem )instruktorem w polsce .Wielu pisze jak to trudno zaliczyc egzamin instruktorski ,z własnego doświadczenia wiem że ten egzamin nie jest wcale trudny i wzasadzie ogranicza sie do podstaw znajomości kodeksu amatorskiego prawa jazdy kat:B.Znajomości na poziomie przeciętnego kierowcy amatora i to łatwośc zadnia jak i małe wymagania co do przyszłego instruktora są jednym z powodów śmiesznych cen za kursy prawa jazdy np;1000zł.I zabawnych stawek 8-10zł za godzinę pracy instruktora, miałem przyjemnośc w mym życiu bycia na wykładach wielu dr.prof. I nie pamiętam żeby ktoś z tych gości prowadził wykład 10 godz ,a są na auli a nie na drodze i nie odpowiadają (głową ) za czyjes życie .Koledzy instruktorzy walczcie o lepsze zarobki i miejcie więcej szacunku dla swej pracy bo praca po 10 godzin non stop to brak profesjonalizmu a w tym wszystkim właśnie o niego chodzi pozdrawiam
czekam na wasze opinie ?
Michał
-
03-10-2007, 00:38 #2Od dawna na forum

- Dołączył
- 05.12.2006
- Postów
- 512
a po co cz.2? Przecież dyskusja toczy się tutaj
http://www.naukajazdy.pl/assets/modu...ighlight=#5593




Bookmarks