Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
-
18-09-2007, 19:10 #1Od dawna na forum
- Dołączył
- 18.09.2007
- Mieszka w
- Małopolska
- Postów
- 204
Jakie badania lekarskie na instruktora nauki jazdy kat. B ??
Witam.
Czy wie ktoś czy jak sie ma lekki ubytek słuchu( dodam że słyszę dobrze) Kat E -wojskowa mogą być jakieś problemy przy kursie. Dodam że badania psychotechnicze przeszedłem bez zarzutu , słyszę normalnie.
PS. Lekarz orzecznik od kierowców kazał mi iść do laryngologa o wypisanie przebiegu choroby. Byłem dzis u lekarza larygologa i ten powiedział że nie może mi wypisać tej karty( karta ta jest dla lekarza orzecznika on mnie dalej dopuści) bo to jest na zawodowe, czyli nie moze wypisać bo mój słuch nie mieści sie w normie, chociaż słyszę dobrze(może tylko jakieś szepty)
Niech ktoś pomoże bo mi cholernie zależy na tym )
-
18-09-2007, 22:15 #2
-
19-09-2007, 20:39 #3Nowy użytkownik
- Dołączył
- 10.08.2007
- Mieszka w
- Wrocław
- Postów
- 36
-
19-09-2007, 20:54 #4Od dawna na forum
- Dołączył
- 18.09.2007
- Mieszka w
- Małopolska
- Postów
- 204
-
19-09-2007, 21:15 #5Od dawna na forum
- Dołączył
- 28.08.2007
- Mieszka w
- kuj-pom
- Postów
- 289
-
20-09-2007, 08:30 #6Od dawna na forum
- Dołączył
- 12.07.2007
- Mieszka w
- LU
- Postów
- 137
-
20-09-2007, 10:11 #7Od dawna na forum
- Dołączył
- 11.06.2007
- Postów
- 118
Jestem własnie po przedluzaniu uprawnien i dla "nowego" instuktora badania sa takie same. Trzeba zrobic badania psycho-techniczne ja zaplacilem za nie 120 PLN - zwykle w Poradni Psychologicznej lub np. przy bazie PKS lub wiekszych zakladach zajmujacych sie transportem oprocz tego trzeba miec zaswiadczenie od lekarza ogolnego - o ogolnym stanie zrdrowia w skald takich badan wchodzi okolista, laryngolog i badanie ogolne - koszt u mnie to 150 PLN - jednakze sa lekarze ogolni (i to nie jest wyjatek) ktorzy podbija ci taki papierek za 60 PLN przeprowadzajac badania w sposob opisany przez kolegow (widzi Pan? slyszy Pan? Zdrowy Pan jest?) - papier jest taki sam - wybór nalezy do Ciebie!!
-
20-09-2007, 10:45 #8Od dawna na forum
- Dołączył
- 12.07.2007
- Mieszka w
- LU
- Postów
- 137
-
20-09-2007, 14:14 #9Od dawna na forum
- Dołączył
- 18.09.2007
- Mieszka w
- Małopolska
- Postów
- 204
-
20-09-2007, 14:38 #10Od dawna na forum
- Dołączył
- 12.07.2007
- Mieszka w
- LU
- Postów
- 137


Odpowiedź z cytatem


Bookmarks