Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    12.09.2007
    Mieszka w
    B-stok
    Postów
    40

    ile lat na instruktora ??



    To w końcu ile lat trzeba mieć prawo jazdy , żeby móc przystąpić do egzaminu na instruktora??? Mówili ze 2 a ja wyczytalam na stronie WORD ze 3

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    28.08.2007
    Mieszka w
    kuj-pom
    Postów
    289


    Trzeba mieć trzy lata prawo jazdy danej kategorii żeby móc pójść na kurs na instruktora tej kategorii.

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    11.06.2007
    Postów
    118


    musisz miec min. 3 lata prawo jazdy danej kategorii - wiec najwczesniej dla kat. B to okolo 21 lat

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    12.09.2007
    Mieszka w
    B-stok
    Postów
    40


    ojejku To sie chyba nie doczekam Bo ja mam dopiero rok ;( Ehhh szkoda ze wczesniej nie robilam

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    09.07.2007
    Mieszka w
    Wejherowo - Pomorskie
    Postów
    69


    Cytat Napisał fajniutkaa
    ojejku To sie chyba nie doczekam Bo ja mam dopiero rok ;( Ehhh szkoda ze wczesniej nie robilam
    Nie ma się co martwić. Z każdym dniem jesteś co raz bliżej!

  6. #6
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    12.09.2007
    Mieszka w
    B-stok
    Postów
    40


    Nie ma się co martwić. Z każdym dniem jesteś co raz bliżej![/quote]

    Hahaha dzieki .Dzis koncze latka:]

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •