Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
Widok drzewa
-
14-10-2007, 11:12 #11Od dawna na forum
- Dołączył
- 30.06.2007
- Mieszka w
- okolice Grudziądza
- Postów
- 428
wszystko obija sie o kase ja jestem za sprawdzaniem uprawnien i by byly ogolno krajowe by nie bylo ze w jednym miescie jest latwiej a w drugim inna komisja i inne pytania (które nikt nie rozumie nawet sama komisja),
ja tam jestem za sprawdzaniem umiejetnosci kursantow przez instruktora prowadzacego (ktory jest sprawdzany z wiedzy teoretycznej i praktycznej). bo co egzaminator moze powiedziec na temat osoby z ktora przejedzie te 40 minut po miescie ze potrafi jezdzic lub tez nie nadaje sie.




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks