Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
Temat: Z czyjej winy ??
Widok drzewa
-
12-01-2014, 22:35 #8Nowy użytkownik
- Dołączył
- 12.01.2014
- Postów
- 4
Policji oczywiscie nie wezwałem, bo znamy sie ze sprawcą, a on zadeklarował naprawe - po czy sie rozmyslił (na drugi dzien).
A jest roznica miedzy nie umyslnie a umyslnie..??!! i tak jest ktoś jest winowajcą zajścia. Dlatego chciał bym wiedzieć czy napewno sprawcą jest uderzający w moj samochód czy raczej ja poprzez nieumyslne zostawienie drzwi podczas zaladunku...





Odpowiedź z cytatem

Bookmarks