Cytat Napisał ksu Zobacz post
Dlatego mamy tutaj do czynienia z wykroczeniami nieumyślnymi, no chyba że zostałoby udowodnione, że kierowca który uderzył w stojący pojazd zrobił to celowo, popełniłby wtedy wykroczenie umyślne.
Policji oczywiscie nie wezwałem, bo znamy sie ze sprawcą, a on zadeklarował naprawe - po czy sie rozmyslił (na drugi dzien).

A jest roznica miedzy nie umyslnie a umyslnie..??!! i tak jest ktoś jest winowajcą zajścia. Dlatego chciał bym wiedzieć czy napewno sprawcą jest uderzający w moj samochód czy raczej ja poprzez nieumyslne zostawienie drzwi podczas zaladunku...