Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
Temat: zarobki w trojmiescie ?
Hybrid View
-
03-10-2007, 14:30 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 29.09.2007
- Mieszka w
- Gdynia
- Postów
- 2
-
14-10-2007, 11:10 #2Użytkownik
- Dołączył
- 09.07.2007
- Mieszka w
- Wejherowo - Pomorskie
- Postów
- 69
Olaf. Gdzieś już pisałem o zarobkach w trójmieście. Jest sporo możliwości podjęcia pracy w zależności co sobą reprezentujesz (staż, doświadczenie kierowcy, pedagoga itp)
Jesteś zainteresowany informacjami to napisz do mnie: Instruktorjazdy@tlen.pl




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks