Witam, dostałem "zaproszenie" (po ówczesnym zgłoszeniu swojej kandydatury) na kurs w WORDzie w Katowicach, który zostanie poprzedzony testem - czy jest tu Ktoś z obecnych kto również otrzymał takie zaproszenie? Czy wiadomo coś na temat tego testu, czy to taki sam zestaw 18 pytań jak na kategorie B? Pozdrawiam