Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
Temat: EGZAMIN WEWNĘTRZNY
Widok drzewa
-
05-10-2007, 23:09 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 19.04.2007
- Mieszka w
- Bydgoszcz
- Postów
- 14
EGZAMIN WEWNĘTRZNY
Witam od niedawana jestem instruktorem, mam pytania co do egzaminu wewnętrznego. Co zrobić gdy kursant np przy Zielonym świetle dla pieszych wjechał na nie,a z drugiej pieszy już wdepna na przejscie oblać go?? Czy dac mu drugą szansę?? Jest takie coś jak pierwsza próba i druga?? Jak to wygląda za co oblewacie na wewnętrznych. Czy jest tak,ze już nie moze zagasnąc na mieście raz?? Proszę o podpowiedzi. Pozdrawiam
Jeździj tak jakbyś chciał,aby robiły to Twoje dzieci...




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks