Witam od niedawana jestem instruktorem, mam pytania co do egzaminu wewnętrznego. Co zrobić gdy kursant np przy Zielonym świetle dla pieszych wjechał na nie,a z drugiej pieszy już wdepna na przejscie oblać go?? Czy dac mu drugą szansę?? Jest takie coś jak pierwsza próba i druga?? Jak to wygląda za co oblewacie na wewnętrznych. Czy jest tak,ze już nie moze zagasnąc na mieście raz?? Proszę o podpowiedzi. Pozdrawiam