Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
Temat: Kat. C Urwany kierunkowskaz
Widok drzewa
-
08-10-2007, 22:42 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 08.10.2007
- Postów
- 2
Kat. C Urwany kierunkowskaz
Witam
Pytanie do instruktorów. chodzę na kat. C. podczas manewrów na placu urwałem kierunkowskaz. Oczywiście nie
było to zamierzone. Czy prowadzacy naukę może domagać się ode mnie zwrotu pieniędzy za niego. Zaznaczę że gdy sie to stało instruktora nie było w samochodzie ani na placu bo gdzieś pojechał. Czy instruktor może zostawiać samego kursanta na placu?




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks