Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    08.10.2007
    Postów
    2

    Kat. C Urwany kierunkowskaz



    Witam
    Pytanie do instruktorów. chodzę na kat. C. podczas manewrów na placu urwałem kierunkowskaz. Oczywiście nie
    było to zamierzone. Czy prowadzacy naukę może domagać się ode mnie zwrotu pieniędzy za niego. Zaznaczę że gdy sie to stało instruktora nie było w samochodzie ani na placu bo gdzieś pojechał. Czy instruktor może zostawiać samego kursanta na placu?

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    10.09.2007
    Postów
    4


    Instruktor nie może zostawić kursanta.

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    20.05.2007
    Postów
    206


    Instruktor Powinien być cały czas na placu i nadzorować twoją jazdę. On odpowiada za Ciebie i za samochód.
    A takie uszkodzenia po prostu są wliczone w koszty nauki jazdy.

    pzdr

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09.07.2007
    Mieszka w
    Wejherowo - Pomorskie
    Postów
    69


    Gdybyś to zrobił celowo to jak najbardziej powinien Cię za to ukarać. Jeśli zrobiłeś to w czasie nauki jazdy i w dodatku bez opieki instruktora to niech się ten instruktor od Ciebie odczepi i sam ponosi koszta!

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •