Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
Temat: Pytanie z dydaktyki
-
12-10-2007, 15:44 #1Banned
- Dołączył
- 31.07.2007
- Postów
- 329
-
12-10-2007, 18:53 #2Nowy użytkownik
- Dołączył
- 19.09.2007
- Mieszka w
- Tarnów
- Postów
- 4
według mnie a i b są poprawne
Środki dydaktyczne – to wszelkiego rodzaju przedmioty oddziałujące na zmysły uczniów, których zadaniem jest ułatwienie poznawania rzeczywistości
a więc dowcip sie do nich nie zalicza a co do odpowiedzi b to chyba oczywiste że rozluźnia atmosfere. ja sie zgadzam z Toba ale znowu poblem moze być typu: co autor pytania tak naprawde miał na mysli...
-
27-10-2007, 22:25 #3Banned
- Dołączył
- 31.07.2007
- Postów
- 329
Siemka znalazłem rozwiązanie tego dziwnego pytania
Prawidłowa odpowiedź jest tylko (b)
Miałem znowu te pytanie na egzaminie tylko odpowiedź (a)była inaczej sformułowana a mianowicie:
dowcip jest zabronionym środkiem dydaktycznymm, z tego wynika, że szanowna komisja układa odpowiedzi na pałę na zasadzie (ctr c) (ctr v), a już w swoim kluczu z odpowiedziami zapomina to zmienić i z takich kwiatków mamy ciekawe wyniki z egzaminów, jest jeszcze wiele ciekawszych pytań, ale dopiero odpowiem jak zdam kiedyś egzamin teoretyczny w Białymstoku


Odpowiedź z cytatem

Bookmarks