Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Banned
    Dołączył
    31.07.2007
    Postów
    329

    Pytanie z dydaktyki



    Siemka mam problem z jednym pytaniem
    Powiedzenie dowcipu na wykładzie:
    a) nie jest środkiem dydaktycznym
    b) stosuje się w cely poprawienia atmosfery
    c) świadczy o nieprofesjonaliźmie wykładowcy
    Która odpowiedź jest prawidłowa
    Zaznaczyłem odpowiedź (a i b) i to był błąd

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    19.09.2007
    Mieszka w
    Tarnów
    Postów
    4


    według mnie a i b są poprawne
    Środki dydaktyczne – to wszelkiego rodzaju przedmioty oddziałujące na zmysły uczniów, których zadaniem jest ułatwienie poznawania rzeczywistości
    a więc dowcip sie do nich nie zalicza a co do odpowiedzi b to chyba oczywiste że rozluźnia atmosfere. ja sie zgadzam z Toba ale znowu poblem moze być typu: co autor pytania tak naprawde miał na mysli...

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    31.07.2007
    Postów
    329


    Siemka znalazłem rozwiązanie tego dziwnego pytania
    Prawidłowa odpowiedź jest tylko (b)
    Miałem znowu te pytanie na egzaminie tylko odpowiedź (a)była inaczej sformułowana a mianowicie:
    dowcip jest zabronionym środkiem dydaktycznymm, z tego wynika, że szanowna komisja układa odpowiedzi na pałę na zasadzie (ctr c) (ctr v), a już w swoim kluczu z odpowiedziami zapomina to zmienić i z takich kwiatków mamy ciekawe wyniki z egzaminów, jest jeszcze wiele ciekawszych pytań, ale dopiero odpowiem jak zdam kiedyś egzamin teoretyczny w Białymstoku

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •