Witam.
Zdawałem egzamin na instruktorów 21.07.2007r w Gorzowie Wlkp.
Zdali wszyscy nowi kandydaci na instruktorów a polegli poszeżający na wyższe kategorie.Nie było tak żle, więc może warto pojechać do gorzowa na kurs.
Pozdrawiam Grzesiek.