Jeszcze coś mi przyszło do głowy i stąd takie pytanie ret. Rozpoczynam pracę tramwajem- stoję na skrajnym prawym torze- ruszam a obok mnie na lewym torze przejeżdża tramwaj będący już w ruchu. Kto ma pierwszeństwo?