Zobacz wyniki ankiety: Czy tramwaj ruszający z przystanku jest włączającym się do ruchu?
- Głosujących
- 6. Nie możesz głosować w tej sondzie
-
Od dawna na forum
Jeszcze coś mi przyszło do głowy i stąd takie pytanie ret.
Rozpoczynam pracę tramwajem- stoję na skrajnym prawym torze- ruszam a obok mnie na lewym torze przejeżdża tramwaj będący już w ruchu. Kto ma pierwszeństwo?
Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0
Uprawnienia
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum
Bookmarks