Cytat Napisał Samsung Zobacz post
...w tym przypadku gdy np ja będe stał na środku to ten musi czekać gdy np ja zjadę ze skrzyżowania czy on ma pierwszeństwo przede mną?
Jak to, stał na środku? To nie wiesz, że nie możesz wjechać na skrzyżowanie, jeśli nie będziesz go mógł opuścić?
... bo ja wtedy jestem na drodzę z pierwszeństwem co nie i nie muszę go przepuszczać?
Nie jesteś na drodze z PP tylko na skrzyżowaniu, na które wjechałeś z drogi podporządkowanej.