Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
Widok drzewa
-
11-05-2015, 23:12 #3
Jak to, stał na środku? To nie wiesz, że nie możesz wjechać na skrzyżowanie, jeśli nie będziesz go mógł opuścić?
Nie jesteś na drodze z PP tylko na skrzyżowaniu, na które wjechałeś z drogi podporządkowanej.... bo ja wtedy jestem na drodzę z pierwszeństwem co nie i nie muszę go przepuszczać?






Odpowiedź z cytatem

Bookmarks