Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
Temat: Zamknięty przejazd kolejowy
-
06-02-2016, 22:48 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 06.02.2016
- Postów
- 1
-
07-02-2016, 09:24 #2Użytkownik
- Dołączył
- 29.12.2015
- Mieszka w
- dolnośląskie
- Postów
- 80
-
07-02-2016, 09:44 #3
kodpol napisał:
Ominąć nie wyminąć. Jako kierowca, jeśli nim jesteś, musisz umieć odróżnić manewr wymijania od omijania.Czy mogę wjechać pod prąd na podwójnej ciągłej wyminąć pojazdy jadące na wprost
a oczekujące na otwarcie szlabanu i skręcić w prawo?
A jak myślisz? Jak robisz na co dzień?Czy też muszę oczekiwać aż otworzą przejazd i przyjdzie moja kolej skręcić?


Odpowiedź z cytatem


Bookmarks