Jeśli chodzi o skrzyżowanie droga wewnętrzna a droga publiczna to wiadomo pierwszeństwo ma kierowca będący na drodze publicznej.

Co w przypadku gdy kierowca wyjeżdża ze strefy ruchu na drogę wewnętrzną - kto ma pierwszeństwo?