Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
Temat: Skrzyżowanie i skręt w lewo
Widok drzewa
-
09-03-2016, 10:51 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 09.03.2016
- Postów
- 1
Skrzyżowanie i skręt w lewo
Witam, mam szybkie (i pewnie dla Was łatwe pytanie).
I auto zielone ma zielone światło i auto czerwone ma zielone światło. Nikt nie ma zielonego bezkolizyjnego. Czy auto czerwone ma prawo po skręcie wjechać na lewy pas (nr 2 na obrazku) czy powinien się trzymać pasa prawego jeśli widzi, że auto zielone też tam wjeżdża i chce zająć lewy pas? Jest to w jakiś sposób uregulowane czy bardziej na zasadzie uprzejmości kierowców? Przy ewentualnej kolizji obu aut na pasie nr 2 po skręcie, czy jest to wina?
Z góry wielkie dzięki za pomoc




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks