Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    30.03.2016
    Postów
    5

    Pytanie z testów



    Czy Ten znak dotyczy jedynie najbliższego skrzyżowania?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fotoo.jpg
Wyświetleń:	339
Rozmiar:	16.8 KB
ID:	415


    Jaka jest odpowiedź?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    29.12.2015
    Mieszka w
    dolnośląskie
    Postów
    80


    Prawidłowa odpowiedź: Nie.

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    30.03.2016
    Postów
    5


    Jeszcze jedno pytanko:
    Czy widoczne oznakowanie ostrzega, że zbliżasz się do przejazdu kolejowego?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fffff.jpg
Wyświetleń:	485
Rozmiar:	13.6 KB
ID:	416

  4. #4
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Prawidłowa odpowiedź: Nie.

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    30.03.2016
    Postów
    5


    A o czym ostrzega ten znak?

  6. #6
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    30.03.2016
    Postów
    5


    Czy na tak oznakowanej drodze wolno Ci poruszać się samochodem ciężarowym o nacisku osi pojedynczej wynoszącym 9 ton?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	woj.jpg
Wyświetleń:	384
Rozmiar:	12.2 KB
ID:	417

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    29.12.2015
    Mieszka w
    dolnośląskie
    Postów
    80


    Wcześniejszy znak ostrzega o bocznicy kolejowej lub torze o podobnym charakterze.
    Na kolejnym masz drogę wojewódzką o dopuszczalnym nacisku osi pojazdu do 8t.
    Kup sobie może jakieś źródło wiedzy (podręcznik, Kodeks Drogowy), same testy to za mało.

  8. #8
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Daamian napisał:
    A o czym ostrzega ten znak?
    Tak jak koleżanka napisała wyżej.

  9. #9
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    30.03.2016
    Postów
    5


    ok, co powiecie na to?

    Ostatnio edytowane przez Daamian ; 31-03-2016 o 22:29

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    29.12.2015
    Mieszka w
    dolnośląskie
    Postów
    80


    Powiem, że kiedyś ta odpowiedź była prawidłowa, ale już nie jest. Rozporządzenie z 07.09.2015 zmieniające rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych zmieniło dopuszczalny nacisk na oś na drogach wojewódzkich z 10t do 8t.
    Ostatnio edytowane przez arnica ; 31-03-2016 o 23:10

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •