Witam. Mam pytanie, od jakiego przekroczenia prędkości fotoradary łapią i robią zdjęcia.
Chodzi mi o Warszawę.
Słyszałem ze od przekroczenia prędkości po wyżej 20km/h.
Czy to prawda??

I czy ten flesz z fotoradaru jest dosyć mocny?? Czy widać go intensywnie w czasie zdjęcia??