Witam

W dalszym ciagu mam obawy czy zdałem prawo jazdy, Dnia 17.01.2008 zdałem egzamin teoretyczny i praktyczny,lecz na praktycznym na końcu jazdy zatrzymałem sie pod ośrodkiem i Egzaminator mowi "Wynik Pozytywny" i to mnie całkiem rozkojarzyło :/ bo nie zauważyłem czy coś zapisał w tych swoich karteluszkach czy nie Prawo Jazdy zdawałem na Bytomiu wiec może wie jak tam przebiega wysyłanie tych papierów do Katowic czy Wawy ? W Jakie dni albo co ile :].

Wiem tez ze jak sie nie zdaje egzaminu to koleś wypisuje taka kartkę na której zaznacza jakie błędy sie popełniło i daje nam ja do reki ja natomiast nic nie dostałem :] usłyszałem wynik pozytywny ale dalej mam obawy .

I jestem przewrażliwiony jak Kobieta