Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
Temat: Obawy czy zdałem PJ :/
Widok drzewa
-
22-01-2008, 19:28 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 22.01.2008
- Postów
- 7
Obawy czy zdałem PJ :/
Witam
W dalszym ciagu mam obawy czy zdałem prawo jazdy, Dnia 17.01.2008 zdałem egzamin teoretyczny i praktyczny,lecz na praktycznym na końcu jazdy zatrzymałem sie pod ośrodkiem i Egzaminator mowi "Wynik Pozytywny" i to mnie całkiem rozkojarzyło :/ bo nie zauważyłem czy coś zapisał w tych swoich karteluszkach czy nie
Prawo Jazdy zdawałem na Bytomiu wiec może wie jak tam przebiega wysyłanie tych papierów do Katowic czy Wawy ? W Jakie dni albo co ile :].
Wiem tez ze jak sie nie zdaje egzaminu to koleś wypisuje taka kartkę na której zaznacza jakie błędy sie popełniło i daje nam ja do reki
ja natomiast nic nie dostałem :] usłyszałem wynik pozytywny ale dalej mam obawy
.
I jestem przewrażliwiony jak Kobieta




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks