Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    22.01.2008
    Postów
    7

    Obawy czy zdałem PJ :/



    Witam

    W dalszym ciagu mam obawy czy zdałem prawo jazdy, Dnia 17.01.2008 zdałem egzamin teoretyczny i praktyczny,lecz na praktycznym na końcu jazdy zatrzymałem sie pod ośrodkiem i Egzaminator mowi "Wynik Pozytywny" i to mnie całkiem rozkojarzyło :/ bo nie zauważyłem czy coś zapisał w tych swoich karteluszkach czy nie Prawo Jazdy zdawałem na Bytomiu wiec może wie jak tam przebiega wysyłanie tych papierów do Katowic czy Wawy ? W Jakie dni albo co ile :].

    Wiem tez ze jak sie nie zdaje egzaminu to koleś wypisuje taka kartkę na której zaznacza jakie błędy sie popełniło i daje nam ja do reki ja natomiast nic nie dostałem :] usłyszałem wynik pozytywny ale dalej mam obawy .

    I jestem przewrażliwiony jak Kobieta

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    30.06.2007
    Mieszka w
    okolice Grudziądza
    Postów
    428


    czekaj. albo zadzwoń do wydziału komunikacji (odpowiedniego do miejsca zameldowania)

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    19.12.2007
    Postów
    81


    Spokojnie... jak egzaminator Ci powiedział że wynik pozytywny to znaczy że zdałeś - gratuluję. Tak jak kolega blaszczur Ci pisze dowiaduj się o prawko w Wydziale Komunikacji w Bytomiu.

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    22.01.2008
    Postów
    7


    papiery sa juz w starostwie :P

    czyli uwierzyłem ze zdałem :P

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    10.03.2008
    Mieszka w
    Poznań
    Postów
    10


    to jest dziwne ze nic nie daja ci do ręki jak zdasz powinni wręczać dyplom z gratulacjami hehe

  6. #6
    Od dawna na forum
    Dołączył
    18.09.2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Postów
    340


    Cytat Napisał miss_tq
    to jest dziwne ze nic nie daja ci do ręki jak zdasz powinni wręczać dyplom z gratulacjami hehe
    Tak, a wysiadając już z auta powinni rozłożyć czerowny dywan pod drzwi. No i oczywiście uścisk dyrektora WORD-u też by się przydał.

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    10.03.2008
    Mieszka w
    Poznań
    Postów
    10


    super wizja ) jestem za!

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •