mam pytanie czy mając juz prawo jazdy kat. A1, a teraz zdając na A i B to czy muszę zadawać praktykę z zakresu kat A? a drugie pytanie to czy można zdawać A i B w dwóch oddzielnych ośrodkach

byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź