Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    09.04.2008
    Postów
    1

    jak wy to robicie



    Witam , dzis mam egzamin w Opolu juz 8 raz, masakra.
    Mam już dość tego jeżdzenia w to miejsce. Czy ktos moze dac jakieś rady na co uważać itp

    Za 2 razem bylem najblizej zdania prawojazdy bo praktycznie bylem juz przy osrodku. po 5 razie wsiadajac do samochodu w ktorym mam zdawacegzamin, zastanawiam sie za kazdym razemczy egzaminator z ktorym z którym bede jechał juz mysli o tym zeby mnie oblac, czepiaja sie takich szczegolow... mam dosc. ;[

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    11.11.2008
    Postów
    8


    uważać należny na WSZYSTKO

    Egzaminator jest od tego, żeby szukać byle gówna do udupienia egzaminowanego, a nie sprawdzać jego umiejętności.

    Napisz na czym cie oblewali to pewnie się okaże co robisz źle

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    06.12.2006
    Postów
    1,268


    Cytat Napisał rwiezel
    Egzaminator jest od tego, żeby szukać byle gówna do udupienia egzaminowanego, a nie sprawdzać jego umiejętności.
    A to nie to samo?

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    11.11.2008
    Postów
    8


    Cytat Napisał cman
    Cytat Napisał rwiezel
    Egzaminator jest od tego, żeby szukać byle gówna do udupienia egzaminowanego, a nie sprawdzać jego umiejętności.
    A to nie to samo?
    No to wyobraź sobie coś takiego... Jesteś dobrym powiedzmy gitarzystą. Masz swój styl, grasz świetnie itd itd. Przychodzisz do mnie na przesłuchanie i w jego trakcie mylisz jeden dźwięk. Ja ci z góry dziękuję i wskazuje drzwi...

    Popytajcie ojców, znajomych jak się zdawało na prawo jazdy przynajmniej te 10 lat temu i wcześniej.

    Aha i żeby nie było. Nie mam na myśli osób które wjeżdżają na zakazy, na nakazach jeżdżą w przeciwnym kierunku itp. Chodzi mi o dobrych 'młodych kierowców', którzy są oblewani za 'byle gówna'

    Pozdrawiam

  5. #5
    Od dawna na forum
    Dołączył
    28.03.2007
    Mieszka w
    Konin
    Postów
    279


    Niestety u nas nadal obowiązuje zasada, że zdanie egzaminu i jazda to dwie rózne sprawy. Może najwyższy czas, aby ktos racjonalnie spojrzał na przepisy i sposoby egzaminowania a nie pozwalał nabijac kieszni dealerom aut i WORD-om

  6. #6
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.11.2008
    Mieszka w
    mazowieckie
    Postów
    45


    nie chcaiałbym się bardzo wymądżać, ale jeśli uważasz, że wszystko robisz dobrze to możesz się odwołać od decyzji egzaminatora, przejrzeć nagranie z egzaminu, albo na następny przyjść z instruktorem prowadzącym tylko wcześniej zgłoś ten zamiar bo go nie wpuszczą, a w ostateczności zmienić WORD,
    w końcu Ci się uda, napewno jeszcze nie jesteś rekordzistą

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •