Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
-
19-11-2008, 12:30 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 03.11.2008
- Postów
- 18
-
19-11-2008, 15:55 #2
-
19-11-2008, 19:11 #3Od dawna na forum
- Dołączył
- 28.03.2007
- Mieszka w
- Konin
- Postów
- 279
Witam! Mam to na swojej stronce to Ci przekopiowałem. Zycze miłej lektury. Nie uśmiechaj się pod nosem jak to przeczytasz, bo strach niektórych dosłownie paraliżuje i naprawdę robią błędy, których sami po sobie nigdy by się nie spodziewali. Pozdrawiam
Plac manewrowy
Czynności kontrolno obsługowe:
1.nie otwarcie maski samochodu,
2.zla prezentacja,
3.nieznajomosc podstawowych elementow, nazewnictwo,
Sprawdzanie oswietlenia zawnetrznego:
1.nieznajomość podstawowego oswietlenia pojazdu,
2.niedbałe sprawdzenie oswietlenia, udawanie,
Przygotowanie sie do jazdy:
1.brak pasów,
2.nie ustawienie zagłowkow , lusterek,
3.Nie sprawdzenie sygnału dzwiekowego.
Jazda pasem ruchu do przodu i tylu:
1.nieprawidłowy bieg,
2.zaciagniety hamulec awaryjny, reczny,
3.zgasniecie pojazdu,
4.zaparowane szyby,
5.nie upewnienie sie przed ruszeniem,
6.potracenie pachołka,
7.przejechanie przez linie,
8.brak ciaglosci jazdy,
9.jazda niezgodna z technika kierownia,
10.zatrzymanie w złym miejscu, wystaje,
11.nie wykorzystanie powtorki zadania.
Ruszanie na wzniesieniu:
1. nie upewnie sie przed ruszeniem,
2. zła kolejnosc mech. ster. pojazdem, 3.podczas ruszania na wzniesieniu,
4. za duzo gazu - pisk opon,
-
19-11-2008, 19:15 #4Od dawna na forum
- Dołączył
- 30.06.2007
- Mieszka w
- okolice Grudziądza
- Postów
- 428
-
20-11-2008, 15:46 #5Nowy użytkownik
- Dołączył
- 03.11.2008
- Postów
- 18
-
20-11-2008, 17:42 #6Od dawna na forum
- Dołączył
- 30.06.2007
- Mieszka w
- okolice Grudziądza
- Postów
- 428
-
20-11-2008, 18:02 #7Od dawna na forum
- Dołączył
- 28.03.2007
- Mieszka w
- Konin
- Postów
- 279


Odpowiedź z cytatem

Bookmarks