Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    19.11.2008
    Postów
    2

    Pytanie o nowe przepisy



    Mam 17 lat i 9 miesiecy i zapisuje sie do szkolki i ciekawi mnie poniewaz moja nauka jazdy w szkolce bedzie na przelomie roku 2008/2009 i teraz czy prawo jazdy jak bede zdawal powiedzmy w lutym to obejmuje mnie juz nowy przepis o tych nowych testach itp ?

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    30.06.2007
    Mieszka w
    okolice Grudziądza
    Postów
    428


    A co nowe przepisy wchodzą? Jestem instruktorem i przydało by mi się też o tym coś dowiedzieć. Uwielbiam to tylu ludzi mówi o zmianach a nikt nie wie czy wejdą. Na chwile obecna dużo się mówi a nic z tego nie wynika. Ta ustawa miała wejść już od 2 lat i nic z tego. Więc się nie przejmuj.


    Odpowiedz na pytanie "gdyby" weszło to zdajesz na nowych zasadach.

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    19.11.2008
    Postów
    2


    Dzieki za informacje a co przepisow to czytalem na stronie szkolki www.imola.com.pl w aktualnosciach

  4. #4
    Od dawna na forum
    Dołączył
    05.12.2006
    Postów
    512


    Cytat Napisał Malakos
    Dzieki za informacje a co przepisow to czytalem na stronie szkolki www.imola.com.pl w aktualnosciach
    Wyszedł ostatnio nowy artykuł w którym można przeczytać, że na razie żadnych zmian nie będzie.
    http://motoryzacja.interia.pl/prawo_...-jazdy,1213091

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •