Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    23.02.2009
    Mieszka w
    Zabrze
    Postów
    3

    Kategoria A - motocykl - okolice Gliwic



    Na wiosne chcialbym zaczac kurs kategorii A w okolicy Gliwic. Szukam naprawde dobrej szkoly, ktora nauczy mnie jezdzic. Prawo jazdy kategorii B mam 17 lat, 17 lat temu robilem takze A - ale oblalem. Wybralem LOK w Zabrzu i byla to tragedia... wygladalo to mniej wiecej tak: "prosze wziac sobie motor i pojezdzic po placu i po malej uliczce przy LOKu" wtedy bylem gowniarzem i nie potrafilem zaoponowac. Chcialbym instruktora, ktory sam umie jezdzic motocyklem i mnie tego nauczy, a nie kogos kto kiedys tam jezdzil stara WFMka i teraz "uczy", cena kursu jest dla mnie sprawa drugorzedna. Chcialbym szkoly w Gliwicach, bo w Gliwicach zdawalbym egzamin. Nie jestem kims kto jezdzi ilestam czasu bez uprawnien i chce to tylko zalegalizowac. Ostatni raz siedzialem na motocyklu 17 lat temu i naprawde chce sie NAUCZYC jezdzic. Co mozecie mi zaproponowac? moze o czyms slyszeliscie? A moze sa na forum instruktorzy ktorzy moga SIEBIE polecic? Do wiosny nie daleko czekam na odpowiedz.
    Jeszcze nie jedną paranoję przyjdzie nam przeżyć i robić swoje!

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    23.02.2009
    Mieszka w
    Zabrze
    Postów
    3


    Czy w 200 tys. miescie jakim sa Gliwice nikt ostatnio nie robil prawka na motocykl? Nikt nie moze mi czegos polecic?
    Jeszcze nie jedną paranoję przyjdzie nam przeżyć i robić swoje!

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •