Witam!
W środe będe podchodził do egzaminu kat.B i mam pewne pytania:
-Czy podczas włączania i pokazywania świateł, egzaminator będzie mi mówił jake swiatła mam teraz włączyć i pokazać czy sam będe musiał mu wszystkie pokazywać?
-Czy w razie gdy będe musiał sam mu je włączać i pokazywać jest jakaś istotna kolejność ich włączania?