Pokaż wyniki od 1 do 10 z 106
Temat: Jazda na luzie
Widok drzewa
-
19-01-2010, 12:34 #25Od dawna na forum
- Dołączył
- 06.12.2006
- Postów
- 1,268
O, jednak nadal potrafisz napisać coś więcej, niż głupawe uśmieszki: http://www.naukajazdy.pl/assets/modu...?p=20810#20810
Tak, tak, wiem, że jest niebezpieczna, słyszałem to już w tym wątku co najmniej kilkanaście razy, tylko nadal czekam na rzeczowe wyjaśnienie: dlaczego. Może być na przykładzie...




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks