O, jednak nadal potrafisz napisać coś więcej, niż głupawe uśmieszki: http://www.naukajazdy.pl/assets/modu...?p=20810#20810

Tak, tak, wiem, że jest niebezpieczna, słyszałem to już w tym wątku co najmniej kilkanaście razy, tylko nadal czekam na rzeczowe wyjaśnienie: dlaczego. Może być na przykładzie...