Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
Widok drzewa
-
03-08-2007, 12:02 #11Nowy użytkownik
- Dołączył
- 30.07.2007
- Postów
- 6
Witaj polo. masz świętą rację. niestety tak jest. Tam gdzie taniej , to i gorzej.
NIESTETY ludzie patrzą na cenę, ale i tak później trzeba poprawiać po niektórych ośrodkach. to jest nsjgorsze, bo nieraż trzeba zdziałać cuda w 5 godzin, a przeważnie mamy na to 30.
najgorsze jest to, że jeżeli kursant chce odejść z takiej szkoły, to ma zajebiste problemy. Jestem zdania , że albo robimy coś dobrze, albo wcale tego nie róbmy. Pozdrawima serdecznie.




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks