Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Hybrid View

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    06.11.2009
    Postów
    11

    Wrocław - jaką firmę polecacie do założenia gazu w CLIO 1.2?



    Proszę o informacje gdzie zakładaliście instalacje gazowe do auta jak w temacie. We Wrocławiu firm jest dużo, więc wolałabym wybrać taką która juz robiła takie auta i nie ma problemów typu błędy w komputerze, dławienie itp. Proszę także o informacje o kosztach takiej instalacji w danej firmie.
    z góry dziekuję i pozdrawiam

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    18.01.2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Postów
    279


    Jeśli jesteś w stanie zapłacić 3300zł i chcesz mieć święty spokój pisz na priv.

    Ja mam na instalacji zrobione ponad 60tyś i przypominam sobie tylko o niej kiedy trzeba zatankować i wymienić filterki co 15tyś km. Sama się włącza, sama przełącza i jak gaz się skończy - sama wyłącza

    Nie będę pisał na forum, bo po co zaraz ma być, że robię reklamę. Ale na tej instalacji jeździ już paru znajomych i każdy zadowolony jak ja
    Nie jest sztuką samochód rozpędzić, ale zatrzymać go tam, gdzie życzy sobie kierowca.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •