Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
Widok drzewa
-
16-02-2010, 10:43 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 06.11.2009
- Postów
- 11
Wrocław - jaką firmę polecacie do założenia gazu w CLIO 1.2?
Proszę o informacje gdzie zakładaliście instalacje gazowe do auta jak w temacie. We Wrocławiu firm jest dużo, więc wolałabym wybrać taką która juz robiła takie auta i nie ma problemów typu błędy w komputerze, dławienie itp. Proszę także o informacje o kosztach takiej instalacji w danej firmie.
z góry dziekuję i pozdrawiam




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks