Proszę o informacje gdzie zakładaliście instalacje gazowe do auta jak w temacie. We Wrocławiu firm jest dużo, więc wolałabym wybrać taką która juz robiła takie auta i nie ma problemów typu błędy w komputerze, dławienie itp. Proszę także o informacje o kosztach takiej instalacji w danej firmie.
z góry dziekuję i pozdrawiam