Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
Widok drzewa
-
27-02-2010, 15:07 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 27.02.2010
- Postów
- 3
kierunkowskaz (znak P7-a oraz rondo)
Kiedy należy włączać kierunkowskaz?
Tzn. oprócz zmiany pasa ruchu, zawracana, skrętu, wymijania, omijania, kiedy ? Czy podczas włączania się do ruchu z pobocza oznaczonego linią przerywaną (P7-a) też?? Bo jak tej linii nie ma to rozumiem - jeden pas ruchu i wtedy nie.
Drugie pytanie - rondo. Dlaczego nie włącza się lewego kierunku przed wjazdem na rondo jeżeli zamierza się skręcić w lewo?? Czy wynika to z nakazu jazdy w prawo??
Z góry dzieki






Bookmarks