Cytat Napisał fazgord
Oczywiście że tak, przepisy nie są szczegółowe i dokładne. Najlepszym przykładem na to jest zachowanie z kierunkowskazem na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym. Chodzi o wypadek skręcania w lewo bądź zawracania. Są miasta gdzie włączamy go przed rondem, są i takie gdzie robić tego nie wolno.
Kolego, albo zmieniamy kierunek jazdy, albo nie. To zależy od skrzyżowania. Tu nie chodzi o miasto.

...musisz się jeszcze wiele nauczyć.

Mam przecież prawo jazdy które jest potwierdzeniem moich umiejętności, zdobyłem je na państwowym egzaminie.
Twoje prawo jazdy jest potwierdzeniem znajomości "gimnastyki" na ósemce, podczas ruszania na wzniesieniu itp. - a może i nie...

Druga kwestia, jeśli nie udało by mi się na egzaminie na instruktora przejechać ósemki to powinno mi się zabrać prawo jazdy ?
To zawsze jakaś opcja. Sam oceń, skoro umiejętności takiego kierowcy są na tak żenująco niskim poziomie, że nie nadaje się na kierowcę - a co dopiero na instruktora.

Ja nie biorę do siebie, dyskusja jest dobra Smile
Wszystko jest lekko paranoiczne nic na to nie poradzisz.
Niestety...