Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
-
12-12-2010, 20:35 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 10.06.2010
- Postów
- 5
-
12-12-2010, 21:44 #2Użytkownik
- Dołączył
- 12.11.2009
- Mieszka w
- południe
- Postów
- 73
Wszystko zależy od egzaminatora i ośrodka w którym zdajesz na instruktora. Uważam że powinieneś znać BARDZO DOBRZE 217, a w szczególności zasady egzaminowania kursantów na placu i w ruchu miejskim.
Ja miałem " sprawdzenie stanu technicznego podstawowych elementów pojazdu odpowiedzialnych bezpośrednio za bezpieczeństwo jazdy" następnie jazda po pasie ruchu + parkowanie, a na dokładke "zachowanie osoby egzaminowanej skutkujące przerwaniem egzaminu państwowego na prawo jazdy".
-
13-12-2010, 09:46 #3Nowy użytkownik
- Dołączył
- 24.10.2010
- Mieszka w
- Siedlce
- Postów
- 28
ja zdawałem tydzień temu (lublin) miałem omówić manewr nr 2, tak jak przedmówca przedstawić kryteria co skutkuje przerwaniem egzaminu, co nie zaliczeniem próby. itd itp. I do Tego znać bardzo dobrze 217, i najważniejsze nie wymyślać przepisów. Jechać samemu mi nie kazano. Powiedz gdzie zdajesz każdy ośrodek egzaminowania ma swoje zasady także omawianie jak to wygląda na terenie całej PL jest bezzasadne.Instruktor Kat A i B
-
13-12-2010, 21:56 #4Nowy użytkownik
- Dołączył
- 10.06.2010
- Postów
- 5
-
15-12-2010, 19:33 #5Nowy użytkownik
- Dołączył
- 25.11.2009
- Mieszka w
- wlkp
- Postów
- 25


Odpowiedź z cytatem

Bookmarks