Cytat Napisał tristan
Cytat Napisał billon
No ale zapomniałeś kolego dodać że macie plac manewrowy na ternie liceum a to dużo zmienia.
No to też sobie wynajmij plac na terenie liceum, jeżeli to jest kluczem do sukcesu.
Hehe spokojnie nic nie będę wynajmował bo nie prowadzę OSK. Nie zrozumcie mnie źle nikogo tutaj nie atakuje, szczerze mówiąc gratuluję pomysłowości. Ale przyznać trzeba że taki plac tak jak napisałeś generuje dużo potencjalnych kursantów. Przykład z życia: kolega logos pewnie zna szkołę na Leszczyńskiego koło owego liceum, pracowałem tam do połowy tego roku, kiedyś z tamtej szkoły uczyliśmy całe klasy, po tym jak wasza szkoła wynajęła tam plac nie było praktycznie nikogo, jak teraz jest nie wiem. Lecz wiem jedno OSK przy szkole średniej to zawsze pewna ilość kursantów.