Sytuacja na rynku jest trudna i trzeba się dostosować. Jak sobie radzicie z obniżaniem kosztów działalności? Ja wykluczyłem bezpłatne badania lekarskie dla kursantów sam przygotowałem materiały do nauki. Sporo na tym zaoszczędziłem choć pracy kosztowało. Udało mi się wynegocjować niższe abonamenty za internet i za komórki, oszczędzam troszkę na paliwie (tankuję na Tesco)a pół roku temu przeszedłem na angielski ZUS bo to jednak znacznei taniej (i emerytura ciekawsza i pewniejsza). Papiery drukuję z programu więc nie kupuję druków-to też spora oszczędność. A jak Wy sobie radzicie? Jak zmniejszacie koszty? Ktoś podzieli się pomysłami?