Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
Temat: Obniżanie kosztów własnych
Widok drzewa
-
15-12-2010, 23:53 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 03.05.2010
- Postów
- 11
Obniżanie kosztów własnych
Sytuacja na rynku jest trudna i trzeba się dostosować. Jak sobie radzicie z obniżaniem kosztów działalności? Ja wykluczyłem bezpłatne badania lekarskie dla kursantów sam przygotowałem materiały do nauki. Sporo na tym zaoszczędziłem choć pracy kosztowało. Udało mi się wynegocjować niższe abonamenty za internet i za komórki, oszczędzam troszkę na paliwie (tankuję na Tesco)a pół roku temu przeszedłem na angielski ZUS bo to jednak znacznei taniej (i emerytura ciekawsza i pewniejsza). Papiery drukuję z programu więc nie kupuję druków-to też spora oszczędność. A jak Wy sobie radzicie? Jak zmniejszacie koszty? Ktoś podzieli się pomysłami?




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks