Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    15.07.2007
    Mieszka w
    Katowice
    Postów
    2

    Pytanie z bazy kandydatów na egzaminatorów



    Witam. Robię właśnie kurs na egzaminatora, wkrótce egzamin i stąd moje pytanie/prośba.
    Czy znak D-44 strefa płatnego parkowania:
    a) odwołuje znak B-36;
    b) dotyczy najbliższego skrzyżowania;
    c) dotyczy wszystkich osób posiadających karty parkingowe.

    Z góry dziękuję za odpowiedź

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    05.01.2007
    Postów
    15


    Witam.Tylko "C" jest prawidłowe. Wiem, bo też mam egzamin na egzaminatora ( 15 września ).
    Pozdrawiam. K.S.

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    15.07.2007
    Mieszka w
    Katowice
    Postów
    2


    Dziękuję za odpowiedź. W Częstochowie? Pozdrawiam i powodzenia

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    05.01.2007
    Postów
    15


    W Nowym Sączu.
    Pozdrawiam. K.S.

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    10.09.2007
    Postów
    4


    Witam.
    Ja także planuję ukończyć kurs na egzaminatora. Na razie robie wywiad środowiskowy. Wiem, ze w moim mieście najwcześniej kurs będzie organizowany w 2008 roku. W sumie wcześniej i tak nie dałbym rady.

    Mam małą prośbę o jakieś wskazówki, sugestie, literaturę. Na razie kontaktowałem się z MORD - em w celu sprawdzenia terminów szkolenia, przeglądam internet oraz zaczynam przeglądać fragmentami Kodeks Drogowy.

    Prośbę kieruję do wszystkich a w szczególności do użytkownika Krzsad, gdyż jestem z Nowego Sącza.

    Pozdrawiam i życzę powodzenia na egzaminie.

  6. #6
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    05.01.2007
    Postów
    15


    Witam.
    Rutten, będę w Twoim mieście w piątek. Możemy chwilę posiedzieć przy kawie. Moje namiary masz w pryw. wiadomości. Pozdrawiam.
    Pozdrawiam. K.S.

  7. #7
    Od dawna na forum
    Dołączył
    30.06.2007
    Mieszka w
    okolice Grudziądza
    Postów
    428


    mam male pytanie bo nie wiem czemu juz od 2 wlascicieli osrodkow slyszalem ze trzeba miec tylko 5 lat prawko na kategorie B a nie 6 latek.

  8. #8
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    05.01.2007
    Postów
    15


    Witam.
    Art.110 Ustawy mówi o 6-ciu latach.
    Pozdrawiam. K.S.

  9. #9
    Od dawna na forum
    Dołączył
    30.06.2007
    Mieszka w
    okolice Grudziądza
    Postów
    428


    zgadza sie to mam jeszcze rok.

  10. #10
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    10.09.2007
    Postów
    4


    Krzsad niestety do mnie nie dotarła PW. Ja wysłałem Tobie dwie ale chyba jest problem z wysyłaniem PW na forum.

    Chciałbym spytać wszystkich o jakąś dobrą książkę (pewno nie ma w ogólnej sprzedaży książki typowo dla kadydata na egzaminatora, ale może ktoś ma i mógłby odsprzedać) na przykład dla instruktora na bazie której można zacząć się przygotowywac do egzaminu na egzaminatora.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •