Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    12.05.2007
    Postów
    32

    Rodzic instruktor !!!



    http://www.naukajazdy.pl/aktualnosci...orem_1239.html

    Co myślicie o tym chorym pomyśle który jeszcze parę miesięcy i może wejść w Zycie !!!!
    „Zamiast płacić za jazdę z instruktorem, nowe prawo umożliwi naukę jazdy z członkiem najbliższej rodziny.
    A co się wtedy stanie z nami Instruktorami ???

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    12.02.2007
    Postów
    11


    Media jak zwykle wszystko przekręcają , owszem jest projekt że być może będzie można jeździć pod okiem osoby która nie jest instruktorem , ale nie dodają że kurs i jazda z instruktorem i to ma być obowiązkowa , po szkoleniu podstawowym będzie można jeździć z taką osobą ale i to nadzór musi sprawować szkoła jazdy + odpowiednie oznaczenie samochodu , po za tym mało prawdopodobne żeby w ogóle w naszym kraju ta ustawa przeszła w obecnym kształcie .

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    05.12.2006
    Postów
    512


    media nie dodały jeszcze że ta jazda z kimś z rodziny ma obejmować 16 latków. Dla reszty (18 i więcej) kurs taki jak teraz + zaostrzenia po zdobyciu prawka.

  4. #4
    Od dawna na forum
    Dołączył
    11.06.2007
    Postów
    118


    Wiekszosc polskich dziennikarzy nie wie o czym pisze nie zaglebia sie w szczegoly i dla osob je znajacych te artykuly swiadcza o braku wiedzy - niestety takich osob jest kolo 1% w naszym kraju wiec nikt sie tym nie przejmuje!

  5. #5
    Od dawna na forum
    Dołączył
    05.09.2005
    Mieszka w
    Będzin.Czeladź,Sosnowiec
    Postów
    236


    Cytat Napisał tygr
    Wiekszosc polskich dziennikarzy nie wie o czym pisze nie zaglebia sie w szczegoly i dla osob je znajacych te artykuly swiadcza o braku wiedzy - ...
    Cytat Napisał inspektor84
    A co się wtedy stanie z nami Instruktorami ??? Evil or Very Mad
    Ale instruktorom to się dziwię
    Jak kursant pyta to co taki instruktor odpowiada: - przeczytaj sobie w necie (na forum)...
    Tacy ludzie szkolą przyszłych kierowców, sami niedouczeni i niedouczonych kursantów wypuszczają na egzamin...
    Pozdrawiam
    Spokojny instruktor z Zagłębia

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •