Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
Temat: Rodzic instruktor !!!
-
29-07-2007, 08:24 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 12.05.2007
- Postów
- 32
Rodzic instruktor !!!
http://www.naukajazdy.pl/aktualnosci...orem_1239.html
Co myślicie o tym chorym pomyśle który jeszcze parę miesięcy i może wejść w Zycie !!!!
„Zamiast płacić za jazdę z instruktorem, nowe prawo umożliwi naukę jazdy z członkiem najbliższej rodziny.
A co się wtedy stanie z nami Instruktorami ???
-
29-07-2007, 08:43 #2Nowy użytkownik
- Dołączył
- 12.02.2007
- Postów
- 11
Media jak zwykle wszystko przekręcają , owszem jest projekt że być może będzie można jeździć pod okiem osoby która nie jest instruktorem , ale nie dodają że kurs i jazda z instruktorem i to ma być obowiązkowa , po szkoleniu podstawowym będzie można jeździć z taką osobą ale i to nadzór musi sprawować szkoła jazdy + odpowiednie oznaczenie samochodu , po za tym mało prawdopodobne żeby w ogóle w naszym kraju ta ustawa przeszła w obecnym kształcie .
-
29-07-2007, 11:21 #3Od dawna na forum

- Dołączył
- 05.12.2006
- Postów
- 512
-
30-07-2007, 08:05 #4Od dawna na forum
- Dołączył
- 11.06.2007
- Postów
- 118
-
30-07-2007, 12:49 #5Od dawna na forum
- Dołączył
- 05.09.2005
- Mieszka w
- Będzin.Czeladź,Sosnowiec
- Postów
- 236
Pozdrawiam
Spokojny instruktor z Zagłębia


Odpowiedź z cytatem

Bookmarks