Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    09.12.2006
    Mieszka w
    Kraków/Dąbrowa Górnicza
    Postów
    46


    mnie jeżdzic uczyła m.in kobieta i byłam bardzo zadowolona

  2. #12
    Od dawna na forum
    Dołączył
    20.05.2007
    Postów
    206


    my szukalismy pół roku instruktorki, w końcu zapłaciliśmy za kurs dziewczynie, która ma cheć i zapał pracować. Zobaczymy jak się spisze we wrześniu na egzaminie.

    pozdrawiam

  3. #13
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    27.07.2007
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Postów
    9


    w końcu jakies pozytywne i podnoszące na duchu odpowiedzi :P
    w związku z tym utwierdzacie mnie decyzji zeby jednak zapisac sie na kurs instruktorski,a zapału i chęci mam mnóstwo!WIELKIE DZIĘKI!
    ----NO MORE COMPLAIN-----

  4. #14
    Od dawna na forum
    Dołączył
    11.06.2007
    Postów
    118


    Kobiety sa w cenie. W wiekszych miastach to norma ze kobiety ucza a mniejszych tez zaczynaja sie pojawiac. U mnie na kursie na 18 osob bylo 5 pań i wszystkie zostały instruktorkami a z Panów tylko połowa.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •