witam
planuję zrobic kurs na instruktora nauki jazdy i pracowac w tym zawodzie.początkowo będzie to pewnie pół etatu bo obecnie pracuję w zupełnie odmiennym miejscu,ale byc może docelowo skupiłabym sie w całości na przygotowywaniu ludzi do uczestnictwa w ruchu drogowym
chciałabym zapytac Was-instruktorów "pełną gębą" o to jakie są perspektywy tej pracy? czy zapotrzebowanie na instruktorów rośnie, maleje,nie zmienia się?wiem, że planowane jest wprowadzenie sporych zmian w nauczaniu, stąd moje pytanie. Siedzicie w temacie więc jesteście nabardziej zorientowani )
za wszystkie odpowiedzi- z góry wielkie dzięki!