Pokaż wyniki od 41 do 50 z 62
-
18-11-2007, 14:33 #41Od dawna na forum
- Dołączył
- 06.12.2006
- Postów
- 1,268
-
18-11-2007, 15:04 #42Od dawna na forum
- Dołączył
- 07.12.2006
- Postów
- 125
Wiesz Cman niektorzy kierowcy moze i mysla tak jak ty i sucho trzymaja sie przepisow ale ja wole jezdzic zgodnie z przepisami jak rowniez z wyobraznia i nie utrudniac innym zycia na drodze i wyznaje taka zasade ze jezeli moj kierunkowskaz moze komus pomoc to go wlaczam a jak ma zaszkodzic to go nie wlaczam
-
02-12-2007, 18:46 #43Od dawna na forum
- Dołączył
- 14.07.2007
- Mieszka w
- Piotrków Tryb.
- Postów
- 118
-
05-12-2007, 14:50 #44Nowy użytkownik
- Dołączył
- 03.12.2007
- Mieszka w
- Gdańsk
- Postów
- 8
Droga z pierwszeństwem łamanym np. w prawo, ZAWSZE z kierunkowskazem w prawo! Jeśli prosto z pierwszeństwa w podporządkowaną, to bez kierunku, o ile jest to prosto i jest inna droga podporządkowana na tym na tym skrzyżowaniu. Jeśli jest tylko w prawo z pierwszeństwem i prosto w podporządkowaną z lekkim odbiciem w lewo można włączyć kierunek w lewo, mimo że jedziemy prosto.
-
20-12-2007, 00:56 #45Użytkownik
- Dołączył
- 15.10.2007
- Postów
- 75
Ludzie, nikt jadący prosto nie włącza kierunkowskazu. Włączamy go, powtarzam po raz kolejny, zmieniając pas ruchu lub kierunek jazdy. Uważam, że jest to jedno z bardziej klarownych przepisów ( i całe szczęście ) i tego powinni się wszyscy trzymać , na pewno im więcej osób przestrzega tego przepisu tym lepiej. Faktem są drogi z pierwszeństwem łamane, ale to inna sprawa. Nie rozumiem kompletnie tego tematu. Mało tego jest mi przykro, że instruktorzy moją tak różne zdania na ten temat, więc również każdy z nich inaczej uczy. Efekty, albo są, albo będą widoczne niebawem.misiu23
-
20-12-2007, 16:48 #46Od dawna na forum
- Dołączył
- 28.08.2007
- Mieszka w
- kuj-pom
- Postów
- 289
-
05-01-2008, 13:15 #47Nowy użytkownik
- Dołączył
- 05.01.2008
- Mieszka w
- Bydgoszcz
- Postów
- 23
Witam. Wydaje mi się, że trudno jest ocenić, czy dana droga przebiega prosto, czy może już skręca (może to być 0,5 stopnia czy też 1 ; 2 ; 10 ; 15 itd.stopni). Więc zjeżdżając z drogi z pierwszeństwem jazdy nie ma żadnego znaczenia czy droga w którą zjeżdzamy biegnie prosto czy też krzywo. Zmieniamy pas ruchu (przecinamy pas ruchu dla pojazdów jadących z naprzeciwka) i musimy to sygnalizować. Jeżeli mamy takie problemy - to nie możemy się dziwić, że są wypadki.Trochę jeżdżę
-
05-01-2008, 13:23 #48Od dawna na forum
- Dołączył
- 06.12.2006
- Postów
- 1,268
-
05-01-2008, 13:23 #49Nowy użytkownik
- Dołączył
- 05.01.2008
- Mieszka w
- Bydgoszcz
- Postów
- 23
-
05-01-2008, 23:22 #50Od dawna na forum
- Dołączył
- 28.08.2007
- Mieszka w
- kuj-pom
- Postów
- 289


Odpowiedź z cytatem

Bookmarks