Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62
-
19-08-2007, 17:05 #21Od dawna na forum
- Dołączył
- 07.12.2006
- Postów
- 125
Kolego a nie sadzisz ze nie sygnalizujac zjazdu z drogi z pierszenstwem wprowadzasz troszke innych kierujacych w niewiedze bo moim zdaniem tak ja jadac za toba bylbym przekonany iz bedziesz kontynuowal jazde droga z pierszenstwem a ty ni z tad ni z owad zatrzymujesz sie na srodku skrzyzowania i co ja mam myslec ze samochod Ci zgasl albo sie popsul a gdybys wlaczyl lewy kierunuk to ja jestem przygotowany badz to do zajecia jezdni blizej prawej krawedzi w celu ominiecia Ciebie badz to do zatrzymania pojazdu - pomysl logicznie a nie tylko zaslaniasz sie przepisami te to ja akurat znam ale na drodze trzeba miec takze troche wyobrazni
-
19-08-2007, 17:08 #22Od dawna na forum
- Dołączył
- 30.06.2007
- Mieszka w
- okolice Grudziądza
- Postów
- 428
-
19-08-2007, 17:13 #23Od dawna na forum
- Dołączył
- 07.12.2006
- Postów
- 125
-
21-08-2007, 07:31 #24Od dawna na forum
- Dołączył
- 14.07.2007
- Mieszka w
- Piotrków Tryb.
- Postów
- 118
oczywistym jest że egzaminator przyczepia sie prawie do wszystkiego poto żeby sprawdzić czy wie sie dlaczago w danym momencie zrobiło sie tak a nie inaczej, np.może zapytać dlaczego jedziesz30(przypuszczając że za tobą był znak o dopuszcz.prędk.30) wiec jeśli mu nie powiesz że znaki ci tak każą to masz po egzamine. proste i logiczne!
-
21-08-2007, 07:32 #25Od dawna na forum
- Dołączył
- 14.07.2007
- Mieszka w
- Piotrków Tryb.
- Postów
- 118
-
13-11-2007, 00:42 #26Użytkownik
- Dołączył
- 15.10.2007
- Postów
- 75
wiem, że posty są stare ale przecież nadal aktualne, nie we wszystkim zgadzam sie z "Cman"-em ale w tym wypadku bezkompromisowo. Wyobrażmy sobie zwykłe skrzyżowanie ,czy sygnalizujemy jazdę na wprost? Nie!i nie ma tego w zadnym kodeksie! Ani o tym ze trzeba tak robic jeśli jesteśmy na drodze z pierwszeństwem . Natomiast jest w kodeksie że, kierunkowskaz włączamy aby zasygnalizować innym kierowcom zmianą kierunku jazdy lub zmieniając pas ruchu. W tym wypadku to nie ma miejsca, wiec nie ma o czym gadać,i nie ważne czy znajdujemy sie na drodze z pierwszeństwem czy nie przecież dzieki znakom mamy tylko pierwszeństwo.
A z kolei będąc na takiej drodze nie zwalnia nas to od obowiązku zachowania szczególnej ostrożności w związku ze zmianą kierunku jazdy. Więc bynajmniej dla mnie wszystko jasne. Pozdrawiam.misiu23
-
13-11-2007, 15:11 #27Od dawna na forum
- Dołączył
- 28.08.2007
- Mieszka w
- kuj-pom
- Postów
- 289
-
13-11-2007, 20:54 #28Od dawna na forum
- Dołączył
- 07.12.2006
- Postów
- 125
-
13-11-2007, 21:27 #29Od dawna na forum
- Dołączył
- 28.08.2007
- Mieszka w
- kuj-pom
- Postów
- 289
-
14-11-2007, 07:35 #30Od dawna na forum
- Dołączył
- 06.12.2006
- Postów
- 1,268


Odpowiedź z cytatem

Bookmarks