Pokaż wyniki od 31 do 40 z 62
-
14-11-2007, 20:02 #31Od dawna na forum
- Dołączył
- 07.12.2006
- Postów
- 125
-
14-11-2007, 20:34 #32Od dawna na forum
- Dołączył
- 30.06.2007
- Mieszka w
- okolice Grudziądza
- Postów
- 428
-
14-11-2007, 21:07 #33Od dawna na forum
- Dołączył
- 28.08.2007
- Mieszka w
- kuj-pom
- Postów
- 289
Na pewno nie wprowadzam ich w błąd sygnalizując skręt, którego nie mam zamiaru wykonac.
http://www.grupaimage.com.pl/?s=prd&...komentarz=6833
-
15-11-2007, 22:14 #34Użytkownik
- Dołączył
- 15.10.2007
- Postów
- 75
-
16-11-2007, 21:20 #35Od dawna na forum
- Dołączył
- 07.12.2006
- Postów
- 125
-
16-11-2007, 21:34 #36Od dawna na forum
- Dołączył
- 07.12.2006
- Postów
- 125
Misiu 05.11 piszesz "ja zdawalem w Gdansku " a 07.11 mam" wewnetrzny w sobote" to zdales ten egzamin czy jestes zbyt malo inteligentny na jego zdanie jak nawet nie wiesz czy juz miales egzamin czy dopiero go bedziesz mial wiec jak sie douczysz do tego egzaminu to wtedy bedziesz mnie mogl pouczac ale nie predzej niz za 10 lat jak bedziesz mial takie wyniki jak ja w nauczaniu
-
16-11-2007, 22:04 #37Użytkownik
- Dołączył
- 15.10.2007
- Postów
- 75
No i będzie 8 zakładek !!!
Cman teraz na mnie kolej, masz troche spokoju.
Nie chciałem odpisywać na Twój poprzedni post bo uznałem, że nie warto Twoja sprawa jak uczysz, ale Twoja kolejna wypowiedz mnie nieco zdziwiła.
Zauważyłem, że prześledziłeś moje posty -i fajnie- cieszę się. Zauważyłeś na pewno, że napisałem również że na 30 zdało 31, był to taki żart dla mojej koleżanki z kursu (ale pewnie nie zwróciłeś na to uwagi). Tak więc dla porządku jestem po wewnętrznym a 2 grudnia mam państwowy. Czuję,że będziesz trzymał kciuki.
Twój wywód na temat inteligencji lub jej braku (jak widzisz) nie był na miejscu.
Swoją drogą nerwowy jesteś, może chciałbyś zmienić zawód?misiu23
-
17-11-2007, 19:41 #38Od dawna na forum
- Dołączył
- 07.12.2006
- Postów
- 125
Czesc nie bylo tam wzmianki o zarcie a kciuki bede takze za ciebie bo pomagam kazdemu nowemu instruktorowi a juz ich kilku mialem i niektorzy nawet otworzyli swoje szkoly i dziekuja mi za dobre rady a ty w jednym poscie piszesz co innego a w drugim znowu co innego a co do moich nerwow to badz spokojny na kursantach sie nie wyzywam a mam prosbe wypowiedz sie na temat postu w ktorym wspomnialem o zachowaniu sie na skrzyzowaniu trojwlotowym z przebiegiem drogi z pierwszenstwem w lewo a pytanie brzmi czy jadac na wprost sygnalizujemy to prawym kierunkiem tylko nie mow mi ze przepisy tego nie mowia bo to wiem
-
17-11-2007, 20:07 #39Użytkownik
- Dołączył
- 15.10.2007
- Postów
- 75
Witam !
Cieszę się, że mimo różnicy zdań będziesz trzymał kciuki, dzięki.
A co do pytania rozumiem, że jest droga na wprost i w lewo, ta w lewo jest z pierwszństwem.
Dla mnie ta sytuacja jest jeszcze bardziej klarowna mianowicie, jadąc w lewo z pierwszeństwem migam lewym, jadąc prosto - nie włączam kierunku.
Na prawdę nie rozumiem problemu, przecież nie mogę migać prawym bo nie ma tam żadnej drogi.To jest moje stanowisko( być może nie mam racji),więc proszę piszcie.Jestem kierowcą od 10 lat, nigdy powtażam nigdy, nie zastanawiałem się że mogło by być inaczej.
Pozdrawiam.misiu23
-
18-11-2007, 12:53 #40Od dawna na forum
- Dołączył
- 07.12.2006
- Postów
- 125
Wiesz nie migajac ja stojac z przeciwka niewiem czy zapomniales wlaczyc lewego kieruku i jedziesz z pierwszenstwem czy jedziesz prosto a w momencie gdy wlaczasz prawy kierunek wiem ze bedziesz opuszczal glowna i jedziesz prosto a ja wtedy smialo wjezdzam poprostu dla mnie jest to czytelniejsze zachownie


Odpowiedź z cytatem

Bookmarks