witam, poprzednio zastanawiałam sie nad kursem instruktorskim, a moze by tak oczko wyzej- egzaminator ? jak wyglada taki kurs, ile trwa i ile kosztuje? czy rowniez prowadza go wordy? pozdrawiam
----NO MORE COMPLAIN-----
Zasady na forum
Bookmarks