Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
Temat: kierunkowskaz ???
Widok drzewa
-
08-07-2013, 09:00 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 04.12.2012
- Postów
- 10
kierunkowskaz ???
Witam,
No i mam kolejny nurtujący mnie problem, co przepisy mówią w takiej sytuacji:
Sytuacja jak na zdjeciach czyli rozjazd (wjazd na estakadę oraz jazda dołem)
Czy jadąc środkowym pasem włączamy lewy kierunkowskaz chcąc wjechać na estakadę ??
Moja interpretacja jest taka żeby nie włączać bo jest to zajmowanie pasa ruchu a przy zajmowaniu pasa ruchu kierunkowskazu się nie włącza, nie ma żadnej przerywanej linii żeby była jakakolwiek zmiana pasa ruchu, czy dobrze myślę?
Z góry dzięki za wszelkie wyjaśnienia
Arek




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks