Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    02.09.2013
    Postów
    2

    Problem z wydaniem zaświadczenia ukończenia kursu



    Jestem tu nowy więc Witam.

    Zaliczyłem już wszystkie wykłady i jazdy, jestem także po wewnętrznych egzaminach w OSK. Po wewnętrznej praktyce moja instruktorka dała mi wszystkie moje „papiery” tj. kartę jazd i teori oraz karty egzaminów (teoria i praktyka) i powiedziała mi, że mam iść z tym do biura. Poszedłem oddałam te papiery i spytałem o zaświadczenie ukończenia kursu, a kierownik powiedział, że muszę im wysłać mailem jakiś formularz aby oni mogli uaktualnić mój PKK. O jaki formularz w ogóle chodzi i co mam dalej zrobić?

    Pozdrawiam i z góry dziękuje.

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    28.08.2007
    Mieszka w
    kuj-pom
    Postów
    289


    DO tego abyś umówił się na egzamin, potrzebujesz tylko Twoj PKK- czyli to co dostałeś w starostwie, bądź wydziale komunikacji, zanim zapisałeś się na kurs, i dowód osobisty. W OSK powinni zaktualizować Twój profil, i tam uzupełnić dane o zakończeniu kursu. Nic więcej nie potrzebujesz. Chyba, że Twój WORD działa nadal w wersji awaryjnej czyli papierowej, wtedy być może wygląda to nieco inaczej, ale to może odpowiedza Ci, którzy wysyłają kursantów w "trybie awaryjnym".

  3. #3
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Galeo napisał:
    ...a kierownik powiedział, że muszę im wysłać mailem jakiś formularz aby oni mogli uaktualnić mój PKK.
    Pewnie chodziło o aktualizację PKK, ale do tego nie jest potrzebny żaden formularz.
    Może chodziło o oświadczenie składane w przypadku awarii systemu teleinformatycznego, choć to też wypełnia się w osk.
    Napisz nam jeszcze jeśli się orientujesz, czy WORD w którym będziesz zdawał egzamin działa w tzw."trybie awaryjnym", czy też ma dostęp do PKK.

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    02.09.2013
    Postów
    2


    WORD w którym chcę zdawać to Poznań, nigdzie nie znalazłem żeby obsługa PKK była w trybie awaryjnym. Może problem tkwi w tym, że nie jestem z Poznania (osk w Poznaniu ) i przynależę do innego starostwa? Nawet nie mam odpowiedzi z biura w mojej sprawie. Czyli teraz dostanę od osk informację że moje PKK jest zaktualizowane i mogę iść na egzamin tak?

  5. #5
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    To że nie jesteś z Poznania nie ma nic do rzeczy.
    OSK w którym szkoliłeś się powinno zaktualizować Twój PKK. Ty powinieneś udać do WORD-u (lub kierownik Twojego osk, nie wiem jakie zwyczaj panują w Twoim osk) z numerem identyfikującym PKK, dowodem osobistym i potwierdzeniem wpłaty za egzamin państwowy. Na podstawie tych dokumentów zostaniesz zarejestrowany na egzamin.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Tagi dla tego tematu

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •