Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
Widok drzewa
-
18-09-2007, 19:10 #1Od dawna na forum
- Dołączył
- 18.09.2007
- Mieszka w
- Małopolska
- Postów
- 204
Jakie badania lekarskie na instruktora nauki jazdy kat. B ??
Witam.
Czy wie ktoś czy jak sie ma lekki ubytek słuchu( dodam że słyszę dobrze) Kat E -wojskowa mogą być jakieś problemy przy kursie. Dodam że badania psychotechnicze przeszedłem bez zarzutu , słyszę normalnie.
PS. Lekarz orzecznik od kierowców kazał mi iść do laryngologa o wypisanie przebiegu choroby. Byłem dzis u lekarza larygologa i ten powiedział że nie może mi wypisać tej karty( karta ta jest dla lekarza orzecznika on mnie dalej dopuści) bo to jest na zawodowe, czyli nie moze wypisać bo mój słuch nie mieści sie w normie, chociaż słyszę dobrze(może tylko jakieś szepty)
Niech ktoś pomoże bo mi cholernie zależy na tym )




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks