Witam wszytskich!

Mam pytanie i liczę na precyzyjną odpowiedź.
Jaką mam konkretne działalność otworzyć jak chcę świadczyć usługi szkolenia kierowców jakiemuś O.S.K. W polskiej ewidencji działalności jest tylko "działalność szkół nauki jazdy" a ja niechce otwierać szkoły tylko robić "pod" jakaś szkołą. Konkretnie chcę to robić z własnym autem.

Dzięki