Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Hybrid View

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Od dawna na forum
    Dołączył
    31.08.2007
    Postów
    233

    Światła wewnetrzne i zewnetrzne



    Witam wszystkich. Mam prośbe. Musze opisać światła wewnetrzne samochodu a takze zewnetrzne. Czyli kiedy sie je używa. Ale jesli chodzi o np swiatło stop to co napisac?? W momencie naciśniecia pedału hamulca nam sie zaświeca i to wszystko? A jesli chodzi o swiatła wewnetrzne-ma ktoś jakąś stronke? Z góry dzieki. pozdrawiam.

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    28.08.2007
    Mieszka w
    kuj-pom
    Postów
    289


    O świetle stopu możesz dodać, ze informuje jadących za nami o tym, ze rozpoczęliśmy hamowanie

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    12.07.2007
    Mieszka w
    LU
    Postów
    137

    Re: Światła wewnetrzne i zewnetrzne



    Cytat Napisał dami
    [...] A jesli chodzi o swiatła wewnetrzne-ma ktoś jakąś stronke? [...]
    Które to są światła wewnętrzne bom mocno ciekawy ... czy chodzi o śwuatełko nad lusterkiem wstecznym

  4. #4
    Od dawna na forum
    Dołączył
    31.08.2007
    Postów
    233


    Tak to te światło W takim razie wymienie je ze tylko jest i tyle bo nie ma co sie rozpisywac. A jeszcze jakies swiatła wewnetrzne??

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    09.07.2007
    Mieszka w
    Wejherowo - Pomorskie
    Postów
    69


    Cytat Napisał dami
    Tak to te światło W takim razie wymienie je ze tylko jest i tyle bo nie ma co sie rozpisywac. A jeszcze jakies swiatła wewnetrzne??
    Ja mam jeszcze w schowku i w bagażniku

  6. #6
    Od dawna na forum
    Dołączył
    31.08.2007
    Postów
    233


    No ja też mam hehe. Mam napisac konspekt: "Oświetlenie pojazdu" Wiec zewnetrzne i wewnetrzne. CZy tylko zewnetrzne?

  7. #7
    Od dawna na forum
    Dołączył
    30.06.2007
    Mieszka w
    okolice Grudziądza
    Postów
    428


    mi sie podswietlaja tablice zegarow. i nawet sa fajne kontrolki na tym panelu.( mozna tez napisac o latarce na gniazdko od zapalniczki )

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •