Witam wszystkich. Mam prośbe. Musze opisać światła wewnetrzne samochodu a takze zewnetrzne. Czyli kiedy sie je używa. Ale jesli chodzi o np swiatło stop to co napisac?? W momencie naciśniecia pedału hamulca nam sie zaświeca i to wszystko? A jesli chodzi o swiatła wewnetrzne-ma ktoś jakąś stronke? Z góry dzieki. pozdrawiam.