Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
Widok drzewa
-
13-10-2007, 18:20 #1Od dawna na forum
- Dołączył
- 31.08.2007
- Postów
- 233
Światła wewnetrzne i zewnetrzne
Witam wszystkich. Mam prośbe. Musze opisać światła wewnetrzne samochodu a takze zewnetrzne. Czyli kiedy sie je używa. Ale jesli chodzi o np swiatło stop to co napisac?? W momencie naciśniecia pedału hamulca nam sie zaświeca i to wszystko? A jesli chodzi o swiatła wewnetrzne-ma ktoś jakąś stronke? Z góry dzieki. pozdrawiam.




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks